Autor Wątek: Avatar a posta realnie :)  (Przeczytany 41762 razy)

Offline DeadMan

• Użytkownicy
« dnia: Luty 03, 2005, 09:58:00 am »
moze to powinno byc w innej sekcji - moze nowej ale napisze

ja dalem jako ikonke swoje zdjecie i bedziecie mnie mogli jako tako identyfikowac nawet jak ogole wlosy :D  :D

Kurcze jak tak gadam np. z Drache i patrze na ikonke, a nie pamietam czy sie znamy (bardzo mozliwe) to sie do tego wizerunku przyzwyczajam.

co innego z np. takim Kozem czy Anathem, czy wikszoci Warszawy (orgowie i nie tylko)-ich znam i ju sie nie da tego obrazu sprzed oczu wymaza :D  :D  :P  :P  :P

moze sprobojmy umiescic gdzies swoje zdjecia + np kontakt + ewent. postac jaka sie ostatnio gralo czy co tam jeszcze

nie namawiam Was koniecznie do zmiany ikonek na swoje zdjecia, chociaz to by napewno ulatwilo pozniejsze rozpoznanie sie na grze :)
 chocolate you did not want to eat does not count as chocolate. This discovery is from the same brand of culinary physics that determined that food eaten while walking along contains no calories.

Offline KOVAL

• Użytkownicy
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 03, 2005, 11:21:57 am »
popieram DeadMana

moze by tak w opisach uytkowników oprócz awatarków zrobi miejsca na zdjcie - kto bedzie chcia to sobie tam wlezie i obejrzy
plus sugestia: zdjcia bra np. z CFK zeby sie przypomniec wsjem jak sie na Orkonie wygldao

to taka sugestia do Adminów Forumu

a po jej rozpatrzeniu prosz MODów o usuniecie tego posta

Offline Zsa-Zsa

• Legendarna Biała Gęś
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • koleżanka nie-sympatyczna
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 03, 2005, 12:57:43 pm »
Uwaam, ze to dobry pomys, dlatego lduje w nowym topiku.
Ostatni krzyk, łabędzia nuta<br />I dalej nic w teatrze lalek<br />Ogólnie mówiąc - life is brutal<br />Poza tym wszystko doskonale.

Offline kamil'prozac'wegrzynowicz

• Użytkownicy
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 03, 2005, 03:05:32 pm »
ein problem.
na jedynym zdjeciu orkonowym, na ktorym jestem, moja twarz jest zaslonieta. ale afaik jest jedynym posiadaczem zielonego habitu(mojego jedynego stroju, leniwy jestem) wiec na grze latwo mnie rozpoznac.
zdjecia z dowodu chyba nie chcesz.

ja-prozac

Offline miłka

• Użytkownicy
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 03, 2005, 03:12:04 pm »
Deadman... wybacz... myslalam, ze na tym zdjeciu jest jakis wloski mafioso :D

Offline DeadMan

• Użytkownicy
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 03, 2005, 03:57:38 pm »
wybaczam  :D

to akurat ma z warsztatow filmowych kiedy krecilem film z wampirem w roli glownej :D

wiem. nie wygladam :D

ale moze latem wybiore sie na sycylie, no i mieszkam w Pruszkowie :D

wrzucaj na ikonke swoje zdjatko to moze sie ludziska rusza! chyba ze ktos zrobi rzeczywiscie takie miejsce na zdjatko i opis (chociazby kontakt)
 chocolate you did not want to eat does not count as chocolate. This discovery is from the same brand of culinary physics that determined that food eaten while walking along contains no calories.

Offline zukuDANIEL

• Użytkownicy
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 03, 2005, 04:14:00 pm »
wasnie wrzuciem swoje zdjecie - troche stare - 2 lata temu ale nowszej foty nie mam .....
troche mi wosy urosy od tamtego czasu ;)
? cuantos dormitorios tienes ?
-tres. uno grande y los otros dos mas peque?os

veter

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 03, 2005, 04:16:35 pm »
Ha! I teraz chocia wiem kto ty.

Offline DeadMan

• Użytkownicy
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 03, 2005, 04:20:31 pm »
no i super :grin:
o to chodzi  :D

teraz wystarczy ze troche poforujemy i spotkawszy sie nawet na ulicy przypadkiem poznamy sie pewnie i bedziemy mogli pogadac  :D

czekam na nastepnych "miaków"

Offline zukuDANIEL

• Użytkownicy
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 03, 2005, 04:22:06 pm »
szkoda tylko ze ja nie wiem kim ty jestes... :) [nie masz zdjecia moze  :) ]
DeadMan - masz racje z tymi avatarami - dobrze jest wiedziec z kim sie gada ;) szczególnie w takiej "nie due" ;) spoecznosci jak orkonowicze ;) nawet jesli sie ludzie nie kojarza to póniej bedzie mio spotkac kogos na orkonie z kim sie gadao przez kilka miesiecy i wiedziec kim on jest :)

Pozdrawiam
? cuantos dormitorios tienes ?
-tres. uno grande y los otros dos mas peque?os

Offline miłka

• Użytkownicy
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 03, 2005, 04:24:22 pm »
moj komputer to dziwna bestia, avatar, ktory u Karczmarza zajmowal 4kb - u mnie zajmowal 12. takze wiesz.

Offline DeadMan

• Użytkownicy
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 03, 2005, 04:31:49 pm »
Mika popro w takim razie admina e by wrzuci Ci to zdjcie albo eby np. da komu dostp do Twojego profilu eby móg to zrobi...

Strasznie bym chcia Ci zobaczy zwaszcza e latalimy po mirowie gadajc wczeniej na grupie  i jako chyba si nie kojarzymy :D  :D  :D

Verence

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 03, 2005, 04:32:10 pm »
No i moja oblena facjata... Zdjcie take nie pierwszej wieoci :) Teraz ju mnie wszyscy rozpoznaj i cign na Orkonie, zwaszcza modowie/admini  - wszyscy wiemy za co :D DeadMan, jak zgin, to wiedz, e to poniekd Twoja wina! :wink:

veter

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 03, 2005, 04:33:58 pm »
Cytat: "zukuDANIEL"
szkoda tylko ze ja nie wiem kim ty jestes... :) [nie masz zdjecia moze  :)

Jestem bardzo nie fotogeniczny...  :evil:  - na moje zdjcie nawet nie liczcie :613:

Verence

• Gość
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 03, 2005, 04:37:47 pm »
Z tego miejsca prosz o zdjcia moderatorów - musz wiedzie przed kim si kry :D Pozdrawiam modów :)