Autor Wątek: Mirów czy nieMirów czyli Orkon 2007  (Przeczytany 34741 razy)

Offline gawron

• Użytkownicy
    • http://www.iitis.gliwice.pl/~gawron/
Ufff...
« Odpowiedź #210 dnia: Grudzień 25, 2006, 10:49:40 pm »
Cytat: "Zsa-Zsa"
Nie podoba mi się podczepienie Orkonu pod inne organizacje, ale wierzę, że Gawron wie, co robi.  

Droga Zsa-Zso!
Orkon jest podczepiony do tych organizacji tylko na ten rok. Jeżeli współpraca będzie nam odpowiadać, to organizator Orkonu 2008 może próbować ją kontynuować, może ją zerwać, może ją też zmodyfikować.

I Wy Drodzy Dyskutanci!
Bardzo się cieszę, że emocje trochę opadły i zdajecie się być coraz bardziej przekonani do Łutowca.

Pragnę Was zapewnić, że jedynym celem jaki mi przyświeca, jest zrobienie fajnego Orkonu. Wymagało trochę odwagi podjęcie decyzji o zmianie terenu i mam nadzieję, że nie będę jej żałował. Staram się być konsekwentny w tym co robię i mówię. Narzekałem na Mirów o kilku lat (głównie z powodu troli), więc teraz mając możliwość przeniesienia Orkonu udało mi się to zrobić.

Zobaczymy jakim będzie ten Orkon, zobaczymy jak będzie się nam grało i bawiło. Mam szczerą nadzieję, że dobrze :)

Gawron
Leve de Keizer!

Offline Długi_SC

• Użytkownicy
Mirów czy nieMirów czyli Orkon 2007
« Odpowiedź #211 dnia: Grudzień 27, 2006, 09:25:19 am »
Wtrącę swoje trzy grosze: teren wokół tej nowej miejscówki parę razy obszedłem i jest co najwyżej taki sobie. Warunki obozowo / knajpiano / lokalowe mnie nie interesują - 2 km od Mirowa moge w razie konieczności pokonać, a nie zamierzam zamieniać agro, Hanoi i Stadniny na nic innego. Zatem: a przenoście się :)

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
    • Konwent Fantastyki Steam&Sword
« Odpowiedź #212 dnia: Grudzień 27, 2006, 12:04:11 pm »
1. Teren wydaje się nawet być fajnym (Fotki zamieszczę, ale potem). Jeżeli odjąć z Mirowa zamek, to teren w Łutowcu traci tylko przez mimo wszystko nie tak dużą ilość skałek.
Sam teren jest bardziej drzewiasty, mamy też sporo równin, (choć nie wiem czy to nie pola latem, a zetem koniec terenu  ). Las mamy 2 częściowy, ten przy skałkach ładny liściasty i drugi iglak, odzielone od siebie pasem niezadrzewionej ziemi.

Z terenu moim zdaniem da się dużo wycisnąć, ma parę fajnych miejsc, pojedziemy jeszcze raz na wiosnę jak będzie zielono i można będzie zobaczyć jak to wygląda jak jest zarośnięte. Ogólnie rzecz biorąc, nie jest Ľle, przy odrobinie wysiłku może być nawet fajnie.

2. Infrastruktura.
a) Pole. Jak widać na zdjęciach Chmiela, patelnia ogrodzona płotem, w środku jest zagajnik, z drzewami takimi jak są w sadach (możliwe, że miał spełniać tą funkcję). Niema pociągniętego prądu przez pole, ani wody.
b) Knajpa/Jedzenie/Sklep
W rozmowie z gościem z brodą (ten od Elementarza), dowiedziałem się, że posiłki ma serwować pani kucharka, jako ta rzeczona knajpa. Nikomu Ľle nie życzę, ale do obsługi konwentu jak do tej pory potrzebne były 2-3 knajp, w każdej po 2-3 osoby obsługujące. Gdzie głównie opierało się to na jedzeniu z mikrofali.
c) Dojazd, nie jest takim problemem, najbliższy przystanek jest około 1km od wsi, na skróty pewni połową tego.

Podsumowanie do powyższego.
Wszystko może być naprawdę, bardzo fajnie o ile Gawron podoła wyzwaniu, które sobie postawił, bo póki, co niema zaplecza knajpianego i niema pola. Naturalnie da się to wszystko zrobić, ale potrzeba tu Funduszy i Zajęcia się tym.

Rozpisze się póĽniej, bo jestem teraz chory i nie mam weny do myślenia

Offline Cin

• goblini rasorg
  • Użytkownicy
  • Queen of Hearts
« Odpowiedź #213 dnia: Grudzień 27, 2006, 12:23:32 pm »
Zaplecze knajpiane zapewne Gawron załatwi, jak mówił, bo to jak widze jest mniejszym problemem.
Gorzej z obozowiskiem...
Jako osoba  co roku zamieszkujaca w namiocie protestuje przed okopywaniem się, nie mówiąc już o stromym zboczu !! Naprawdę nie mam ochoty i zaperwne nikt inny też nie, turlać się w namiocie, mimo tego że spędza się w nim zaledwie parę (tak do 6) godzin i to w sumei przeznaczonych na sen. I oczywiście problem patelni, nawet jeżeli nie będzie takich upałów jak w tym roku, to i tak będzie to nieprzyjemne;/ (ja tam lubię oddychac powietrzem a nie borącą breją).

To ja tyle.
NIGDY!!

Nie wiadomo kto, nie wiadomo po co...

Kto dzisiaj zrobi mi dzień?

Offline Sekta

• GTM - Porucznik Rezerwy
  • Użytkownicy
  • chyba boję się kobiet...
    • ja
« Odpowiedź #214 dnia: Grudzień 27, 2006, 04:42:50 pm »
o loosie ale ta młodziez jest teraz miękka  :P . przciez w lesie gdzies dopiero od 4lat masowo ludzie sie rozbijają, a wczesniej patelnia..... nie ma co narzekać:) najwyżej wczesniej pobudka bedzie :P - lepiej tylko dla larpów...
bądzmy optymistami ::devill::
tak się kończą nocne igraszki.. .....               

Offline AREK

• Użytkownicy
    • Klub Twierdza
« Odpowiedź #215 dnia: Grudzień 28, 2006, 02:09:51 pm »
Cytat: "sekta"
o loosie ale ta młodziez jest teraz miękka  :P . przciez w lesie gdzies dopiero od 4lat masowo ludzie sie rozbijają, a wczesniej patelnia..... nie ma co narzekać:) najwyżej wczesniej pobudka bedzie :P - lepiej tylko dla larpów...
bądzmy optymistami ::devill::

Patelnie jeszcze da się przecierpieć, gożej z tym spadkiem i okopami, szczeóglnie jak zacznie padać i wszystko zacznie płynąć w dół... wtedy będzie dół  :>
\"I\'m a leaf on the wind. Watch how I soar...\"<br /><br />http://klubtwierdza.prv.pl

Offline Sekta

• GTM - Porucznik Rezerwy
  • Użytkownicy
  • chyba boję się kobiet...
    • ja
« Odpowiedź #216 dnia: Grudzień 28, 2006, 05:42:29 pm »
taak to jest jakis problem... bedziemy  musieli naprawde rozsadnie wybierac teren pod namiot,,, i modlic sie o mało deszczu :D
tak się kończą nocne igraszki.. .....               

Offline Cin

• goblini rasorg
  • Użytkownicy
  • Queen of Hearts
« Odpowiedź #217 dnia: Grudzień 28, 2006, 08:04:33 pm »
Nie tylko młodzież Sekto obozuje w namiotach...

Nio...
ale Orkon to nie jest obóz przetrwania prawda?
NIGDY!!

Nie wiadomo kto, nie wiadomo po co...

Kto dzisiaj zrobi mi dzień?

Offline Blepfuj

• Wskrzeszobiorca
  • Użytkownicy
  • 86121013...
« Odpowiedź #218 dnia: Grudzień 28, 2006, 08:45:43 pm »
Najtężsi niech się rozbijają najniżej...
gdzie?

Offline Długi_SC

• Użytkownicy
« Odpowiedź #219 dnia: Grudzień 29, 2006, 08:03:02 am »
Cytat: "Cin"

Kiedyś to był... Ale nie stajemy się młodsi... Ja tam z wygodnego agro nie zrezygnuję :D

Offline aileen

• Użytkownicy
« Odpowiedź #220 dnia: Grudzień 29, 2006, 06:05:01 pm »
Cytat: "Cin"

Ja swoje przetrwałam ... a teraz jestem za agro z łóżkiem. Teren można przeżyć, ale agro uważam że jest ważne. I nie chodzi mi o agro w wydaniu "szkoła ze wspólną podłogą". Rozumiem dążenie do kolektywizmu i pełnej integracji, ale w porze snu wolę integrować się ... osobno.

Pamiętam taki dowcip, jak reagują kobiety z różnych krajów, kiedy mąż je złapie  w łóżku z innym facetem. Brzmi mniej więcej następująco:
Rosjanka: Sasza? Ty tytaj? Zabij mnie, ja ladacznica...
Angielka: John? Ty tutaj? Miałeś wrócić we wtorek...
Francuzka: Pierre? Ty tutaj? ChodĽ, w trójkę będzie weselej...
Żydówka: Mosze? Ty tutaj? To z kim ja leżę?

Gawronie - spytam przewrotnie - czy zamierzasz integrować się na patelni na środku stoku? ;) Powodzenia ... będzie weselej :D

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #221 dnia: Grudzień 29, 2006, 07:09:51 pm »
Cóż, patelnia jest, jest też zagajnik z drzewami pewno owocowymi, u liścione pewno daje dużo cienia, ale to sprawdzę na wiosnę. Co do Agro to jest we wśi a jeżeli będzie brakować tam miejsca, zawsze zostaje mirów wszak to tylko 2km a dojechać autem, czy wyjść 20 min wcześniej to też nie taki problem.

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #222 dnia: Styczeń 01, 2007, 01:19:12 am »
A i chciałbym bo było poruszone w tym wątku raz na zawsze zamknąć niedomówienie.
Nazwa Orkon nie wzięła się od żadnego głupiego szlaku Orlich Gnizad, tylko od Orków ! Tych Tolkienowskich . Informacja potwierdzona u 1 Organizatora :), który swoją drogą możliwe że wpadnie na Orkon 07r.

Offline KozioU!

• 3XGTS
  • Użytkownicy
  • Bo mogę!
« Odpowiedź #223 dnia: Styczeń 04, 2007, 12:03:09 pm »
Cytat: "sekta"
przciez w lesie gdzies dopiero od 4lat masowo ludzie sie rozbijają, a wczesniej patelnia..... nie ma co narzekać:)

No wydaje mi się, że kilkadziesiąt osób, które rozbijają się od dawien dawna w kółku zwanym "obozem Warszawy" mogłoby zaprotestować...

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
Odp: Mirów czy nieMirów czyli Orkon 2007
« Odpowiedź #224 dnia: Kwiecień 12, 2008, 06:38:11 pm »
Rise!!

Potem wsadzę filmiki