Autor Wątek: Zgłaszanie problemów  (Przeczytany 40494 razy)

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
    • Konwent Fantastyki Steam&Sword
Zgłaszanie problemów
« dnia: Wrzesień 15, 2006, 11:29:10 am »
Ty proszę o zgłaszanie wszelkich problemów z forum I TYLKO TU

Offline draegg

• Użytkownicy
Zgłaszanie problemów
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 15, 2006, 01:32:57 pm »
Przywołany do porządku nie chwaszczę już w shoutboxie, lecz w tym przytulnym kąciku zgłaszam problem następujący:

włażąc na którąkolwiek stronę wielostronicowego tematu nie mam możliwości, by przejść na stronę następną czy poprzednią. Aby przeczytać posty znajdujące się na następnej (czy jakiejkolwiek innej) stronie muszę cofnąć się do katalogu tematów i tam wybrać stronę o pożądanym numerze.

W poprzedniej wersji forum wyświetlały się odnośniki:
IdĽ do strony Poprzedni  1, 2, ...  Następny
w obecnej wersji ich brakuje.

może to wina mojej przeglądarki? (Safari na macosieX)
Baruk K'azad!

Offline Kędzior

• Prezydent
  • Użytkownicy
  • Da ba di da ba dai
    • Międzynarodowy Serwis Informacyjny
Zgłaszanie problemów
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 15, 2006, 01:38:53 pm »
IdĽ do strony Poprzedni 1, 2, ... Następny

A nie widzisz w dolnym prawym rogu takich malych numerkow w kwadratach? To mozna wcisnac. To jest to co kiedys.

Offline draegg

• Użytkownicy
Zgłaszanie problemów
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 15, 2006, 02:27:58 pm »
no właśnie, niestety nie widzę (vide: screen )
Baruk K'azad!

Offline Mały

• Użytkownicy
Zgłaszanie problemów
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 15, 2006, 02:46:32 pm »
@draegg: W Firefox i IE (obie pod MSWin) działa - i ta możliwość jest zaimplementowana na forum, może to kwestia bardziej egzotycznej przglądarki, istnieją do niej jakieś łatki/uaktualnienia które mogłyby pomóc? Bo przyznam, że osobiście nawet nie miałem okazji pojeĽdzić kursorem w MacOS
...We just dinged them!...

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
Zgłaszanie problemów
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 15, 2006, 08:58:12 pm »
Dokładnie, na normalnych blaszakach i linuxowych niema tego problemu.
Ja doczynienia z Mac'ami miałem tylko w sklepie na Bielanach Wrocławskich, gdzie pan w obawie zaślinienia kulturalnie mnie przepędził. :P

Nie mam pojęcia i nie widziałem nigdzie tego problemu, ale zgłoszę go na phpBB2.pl może tam znają odpowiedĽ.

Offline uelfik

• Lord of FLAME!
  • Użytkownicy
Zgłaszanie problemów
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 18, 2006, 11:31:09 pm »
a mi wciąż na głównej stronie oznaczają się jako nieprzeczytane różne posty w różnych działach, mimo że je czytałem wszystkie.
"Red drops stain satin so white..
..the way I sign my name"

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
Zgłaszanie problemów
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 19, 2006, 12:08:06 am »
Forum najwyraĽniejsz doszło do wniosku, że przeczytałeś je za mało dogłębnie :)

Swoją drogą przyjże się problemowi.

Offline Blepfuj

• Wskrzeszobiorca
  • Użytkownicy
  • 86121013...
Zgłaszanie problemów
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 19, 2006, 09:02:29 am »
Mam to samo co Uelfik więc jest to chyba problem bardziej globalny

[ Dodano: Wto Wrz 19, 2006 7:50 pm ]
W dodatku prócz tego że są nieprzeczytane liczba postów nieprzeczytanych jest np 10 , 12... czy takie jakieś dziwnie duże liczby chociaż nieprzeczytanych jest np 2.

[ Dodano: Wto Wrz 19, 2006 7:51 pm ]
Dla informacji używam firefoxa najnowszego i korzystam bardzo z zakładek jeśli to coś zmienia.
gdzie?

Offline Dominik

• Użytkownicy
Zgłaszanie problemów
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 20, 2006, 09:26:46 am »
U mnie to działa tak, że jeśli kliknie się na numerek strony przy temacie, to nadal będzie zaznaczony temet jako nie przeczytany, ale jeśli kliknie się na nazwę temetu to otworzy przy pierwszym nie przeczytanym poście i już jest temat odznaczony.
Inny problem który zauważyłem to że jak jest jakiś nowy post w dziale Forum Orkonowe, to na głównej jest zaznaczone że nowy post jest w dziale Strona Orkonwa

Offline DeadMan

• Użytkownicy
Zgłaszanie problemów
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 21, 2006, 09:59:40 am »
Hmmm
Ja właśnie zauważyłem, gdy najechałem na siebie jako osobę, która jest na forum, że jestem tu od 45 minut i piszę posta a posta już napisałem jakiś czas temu i jestem tu najwyżej 10 minut. byłem wcześniej ale chyba razem się tyle nie nazbierało.  

Jak to z tym jest?
 chocolate you did not want to eat does not count as chocolate. This discovery is from the same brand of culinary physics that determined that food eaten while walking along contains no calories.

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
Zgłaszanie problemów
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 21, 2006, 10:01:33 am »
Zdaje się pamięta on twoją sesje przez 50 minut. Jeżeli pojawisz się w tym czasie to liczy ci ją dalej. Stąd nie należy się przejmować :) Jak to wyłączyć no pewnie się jakoś da ale niemam specjalnie czasu kopać teraz.

Offline katu

• Last King of Terrain
  • Użytkownicy
  • Kay-Dub
Zgłaszanie problemów
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 23, 2006, 08:59:12 pm »
Mam problemy z automatycznym logowaniem do forum. Tzn. nie dziala tak teraz jak i przed awaria. Przy czym przed bylo tak, ze nie dalo sie zalogowac ze strony glownej, tylko trzeba bylo wejsc do "zaloguj".

Teraz po zamknieciu zakladki i otworzeniu na nowo, musze sie logowac ponownie (ale moge na stronie glownej). Firefox, linux.
A.
"We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true." - Robert Wilensky

Offline Mały

• Użytkownicy
Zgłaszanie problemów
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 23, 2006, 09:12:43 pm »
A z jakiego adresu wchodzisz?
na firefoxie na pewno dziala tylko że należy uzywać adresu http://forum.orkon.org/
jeżeli uzywasz starego adresu http://orkonforum.selser.net/ to nie będzie autologowanie działało poprawnie
...We just dinged them!...

Offline katu

• Last King of Terrain
  • Użytkownicy
  • Kay-Dub
Zgłaszanie problemów
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 23, 2006, 09:47:11 pm »
Ok. Dziala. Dzieki.
A.
"We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true." - Robert Wilensky