Autor Wątek: Afgaraq 2 "Misja Bagram"  (Przeczytany 4637 razy)

Offline aileen

• Użytkownicy
Afgaraq 2 "Misja Bagram"
« Odpowiedź #15 dnia: Września 20, 2006, 03:05:37 pm »
ekhm, nie wiem czy Aileen już o tym wie, ale szpital będzie miał taką obstawę jak niezgorszy kontyngent... Betony chcą dołaczyć do obstawy medycznej...

Aileen przeczytała, już wie i bardzo się cieszy :)

Aileen - Proszę o coś więcej o szpitalu - może ja bym sobie łapiduchem zagrał?

Jasne -  potrzebujemy lekarzy specjalistów, ratowników, sanitariuszy, golibrodów, czyli wszystkich, którzy potrafą się posługiwać bronią ;)
Poza tym z pewnością będa potrzebni chętni posiadający skilla - znoszenie rannego z terenu pod ostrzałem.

Ale po co szpitalowi obstawa? Przecież to strona niewojująca...

to wcale nie oznacza, że nie będzie wystawiona na strzał. Bardzo się cieszę z obstawy. Będą mieli co robić.

Offline Fulko

• Użytkownicy
Afgaraq 2 "Misja Bagram"
« Odpowiedź #16 dnia: Października 09, 2006, 05:36:19 pm »
Afgarak, Afgarak i po Afgaraku...

IMHO bardzo udany LARP z udziałem strzelania. Prima lokalizacja, stroje i rekwizyty ;-), ale i od strony fabularnej ciekawie (cały Londyn będzie się przez najbliższe pół roku bawił na afgarskich dragach, I presume ;-p). Przydałoby się pewnie trochę więcej osób z LARPowym zacięciem, ale i tak zabawa była przednia. Kiedy następny?
They crossed the border an hour before dawn
Moving in lines through the day...

Offline Długi_SC

• Użytkownicy
Afgaraq 2 "Misja Bagram"
« Odpowiedź #17 dnia: Października 10, 2006, 12:35:41 pm »
Potwierdzam, było nieĽle  :D  Szpital był chyba najbardziej zdeprawowanym kontyngentem na imprezie - nie było takiego świństwa, jakiego lekarze nie zrobili by dla garści afgarów  ::devill::

EDIT: Dodam, że kasę trzymał, tudzież handlował lewymi paszportami i zwolnieniami kto? Kapelan szpitalny. Ten w kontyngencie polskim był ponoć jeszcze gorszy :D

Offline Fulko

• Użytkownicy
Afgaraq 2 "Misja Bagram"
« Odpowiedź #18 dnia: Października 10, 2006, 12:47:07 pm »
Cytat: "Długi_SC"
Ten [kapelan] w kontyngencie polskim był ponoć jeszcze gorszy :D

Podobno bardzo Ľle się obchodził z owcą Kiciego. ;-p
They crossed the border an hour before dawn
Moving in lines through the day...

Offline Długi_SC

• Użytkownicy
Afgaraq 2 "Misja Bagram"
« Odpowiedź #19 dnia: Października 11, 2006, 08:46:33 am »
Sytuacja z owcą Kiciego była mocno niejasna. Nadal nie wiadomo, czy owcę mu polski kontyngent ukradł, zabrał przemocą czy wynajął na godziny. Pewne jest, że łaził zły i bez owcy. Tak, czy owak, bułgarski pastuszek był jedną z najbardziej charakterystycznych postaci LARPa i szkoda, że zabrakło większej liczby ludzi z doświadczeniem. Bo warunki były i część z zupełnie zielonych w tej materii też się starała (vide Tadeusz usiłujący sprzedać "prawdziwą lampę Alladyna", bułgarscy ninja z parasolami czy archeolodzy a la Indy Jones).

Generalnie uważam, że Afgaraq w wersji LARPo-strzelanki idzie w dobrym kierunku. Żałuję bardzo, że nie byłem do końca i nie widziałem akcji z szukaniem skrzyni w płonącej fabryce. Ponoć pełen hardcore.